Nowy BiOgardena Nawóz uniwersalny do owoców, warzyw, roślin ozdobnych 1kg Zobacz większe

BiOgardena Nawóz uniwersalny do owoców, warzyw, roślin ozdobnych 1kg

Nowy produkt

15,80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nawóz uniwersalny BiOgardena to wyjątkowy produkt, łączący w sobie bezpieczeństwo ze skutecznością – cechy, wydawałoby się, nie do uzyskania w jednym nawozie. Co go wyróżnia?

  • zawiera składniki wyłącznie pochodzenia naturalnego,
  • stały, stabilny skład z wysoką zawartością składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego wzrostu roślin,
  • skutecznie i długo działa – jedno zastosowanie w sezonie, bez strat azotu!
  • w wyniku długiego stosowanie podnosi klasę gleby – dzięki stymulacji pożytecznych mikroorganizmów glebowych użyźnia glebę,
  • jest przyjazny dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Nawóz ten świetnie nadaje się do:

  • ziół – także w doniczce. Pomaga im rozwinąć system korzeniowy, zasila w niezbędne składniki pokarmowe, tak aby zioła mogły nam długo służyć.
  • warzyw i owoców – nie powoduje gromadzenia szkodliwych substancji w częściach jadalnych roślin, poprawia plonowanie i prawidłowe kształtowanie się roślin.
  • roślin balkonowych – wystarczy jedno zastosowanie, żeby nawóz stymulował kwitnienie i wzrost roślin balkonowych przez cały okres wegetacyjny.
  • roślin pokojowych – warunki ich wzrostu są utrudnione, ograniczają strefę korzeniową do doniczki. Nawóz uniwersalny BiOgardena nie wypłukuje się z podłoża, pomaga poprawić jego strukturę, a także wydajność pobierania składników pokarmowych. Sprawia, że rośliny są bardziej odporne na suszę i przelanie. W przypadku roślin pokojowych, których okres wegetacji jest znacznie dłuższy rekomendowane jest zastosowanie dwóch dawek nawozu: 1. w marcu, 2. w sierpniu.
  • roślin ozdobnych – nawóz wystarczy zastosować raz w sezonie, aby poprawiał prawidłowy wzrost, wybarwienie i kwitnienie roślin ozdobnych. Dzięki działaniu w rytm natury zwiększa wytrzymałość roślin na niekorzystne warunki wzrostu.

Nawóz uniwersalny BiOgardena jest bezpieczny dla pszczół, zwierząt domowych, ogrodowych i ludzi. Nie wymaga okresu karencji, ani prewencji.

Długie działanie bez strat azotu – azot w nawozie uniwersalnym występuje jedynie w formie organicznej. Jego specyficzny proces produkcji zapewnia, że azot z nawozu uniwersalnego nie ulega stratom, nie zanieczyszcza środowiska i jest bezpieczny w stosowaniu! Uwalnia się stopniowo, dzięki mikroorganizmom, w rytm wegetacji roślin.

Nawóz jest stuprocentowo bezpieczny dla pszczołom i zwierząt domowych. Zadbaj o to, by preparaty, którymi nawozisz swoje rośliny, nie szkodziły pszczołom - są one bardzo potrzebne dla zachowania równowagi w naszym ekosystemie!

Opinie

Napisz opinię

BiOgardena Nawóz uniwersalny do owoców, warzyw, roślin ozdobnych 1kg

BiOgardena Nawóz uniwersalny do owoców, warzyw, roślin ozdobnych 1kg