DRAKER 10.2 100ml muchy/mrówki Zobacz większe

DRAKER 10.2 100ml muchy/mrówki

Nowy produkt

DRAKER 10.2  ZWALCZA MUCHY I MRÓWKI!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

38,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

 

Wyjątkowo skuteczny program zwalczania szkodników. Atrakcyjny dla szkodników, wygodny dla użytkowników. Rozwiąż wszystkie problemy związane z gryzoniami.

 

Nowoczesne produkty w pełni zaspokoją Twoje potrzeby i zniwelują nawet najbardziej wytrwałe szkodniki.

 

W asortymencie artykuły do zwalczania os, much i innych owadów latających oraz biegających. Osiągnij spokój i czystość w swoim domu. Rozwiąż problem kompleksowo.

 

Pełna pięciogwiazdkowa oferta w naszym sklepie internetowym - MARKET.

 

Zrób zakupy on-line i zostań z nami na dłużej.

TU KUPISZ:

DRAKER 10.2

Insektycyd przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających w postaci koncentratu mikrokapsułkowanej emulsji do oprysku. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Skład chemiczny:
Cypermetryna/ 3-(2,2-dichlorowinylo)-2,2-dimetylocyklopropanokarboksylan.alfa.-cyjano-3-fenoksybenzylu 10,0g/100g
Tetrametryna 2,00g/100g
Butotlenek piperonylu 10,0g/100g

W produkcie Draker 10.2 tetrametryna oraz część butotlenku piperonylu (PBO) występuje w postaci wolnej i działa na owady natychmiastowo, natomiast cypermetryna oraz pozostała część PBO - w postaci mikrokapsułkowanej. Zamknięcie substancji aktywnej w mikrokapsułce zapewnia jej ochronę przed warunkami zewnętrznymi takimi jak światło, temperatura i wilgoć oraz pozwala na kontrolowane, powolne uwalnianie do środowiska. Nie posiada zapachu. Produkt cechuje się szybkim efektem bójczym oraz długotrwałą skutecznością wynikającą z efektu zalegania. Ze względu na efekt rezydualny, skuteczność produktu jest zachowana przez conajmniej 14 dni.

Przeznaczenie produktu:
Produkt skierowany jest do zwalczania owadów latających i biegających w:
- budynkach inwentarskich,
- budynkach przemysłu spożywczego,
- środkach transportu publicznego,
- domach, magazynach, hotelach, szkołach, szpitalach,
- i innych budynkach użyteczności publicznej

 

Sposób użycia: nanosić przy zastosowaniu opryskiwaczy. Preparat można stosować na zewnątrz tworząc barierę wokół budynków, wokół okien, na parapetach, gzymsach w miejscach składowania śmieci. Wewnątrz budynków, Draker 10.2 można aplikować przy listwach przypodłogowych, wokół pomieszczenia, w kątach, w zakamarkach i szczelinach. Opryskuje się również miejsca gromadzenia śmieci, miejsca spoczynku i przechodzenia owadów oraz miejsca lądowania owadów latających. Produkt znajduje zastosowanie również w ochronie przed owadami w kuchniach, a w szczególności w zakamarkach wokół pieców kuchennych i lodówek, a także w bagażnikach samochodowych.

Opinie

Napisz opinię

DRAKER 10.2 100ml muchy/mrówki

DRAKER 10.2 100ml muchy/mrówki

DRAKER 10.2  ZWALCZA MUCHY I MRÓWKI!