DRAKER 10.2 1L owady latające i biegające Zobacz większe

DRAKER 10.2 1L owady latające i biegające

Nowy produkt

Preparat owadobójczy

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

189,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wyjątkowo skuteczny program zwalczania szkodników. Atrakcyjny dla szkodników, wygodny dla użytkowników. Rozwiąż wszystkie problemy związane z gryzoniami.

 

Nowoczesne produkty w pełni zaspokoją Twoje potrzeby i zniwelują nawet najbardziej wytrwałe szkodniki.

 

W asortymencie artykuły do zwalczania os, much i innych owadów latających oraz biegających. Osiągnij spokój i czystość w swoim domu. Rozwiąż problem kompleksowo.

 

Pełna pięciogwiazdkowa oferta w naszym sklepie internetowym - MARKET.

 

Zrób zakupy on-line i zostań z nami na dłużej.

TU KUPISZ:

DRAKER 10.2 1l

 

Insektycyd przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających w postaci koncentratu mikrokapsułkowanej emulsji do oprysku. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Skład chemiczny:
Cypermetryna/ 3-(2,2-dichlorowinylo)-2,2-dimetylocyklopropanokarboksylan.alfa.-cyjano-3-fenoksybenzylu 10,0g/100g
Tetrametryna 2,00g/100g
Butotlenek piperonylu 10,0g/100g

W produkcie Draker 10.2 tetrametryna oraz część butotlenku piperonylu (PBO) występuje w postaci wolnej i działa na owady natychmiastowo, natomiast cypermetryna oraz pozostała część PBO - w postaci mikrokapsułkowanej. Zamknięcie substancji aktywnej w mikrokapsułce zapewnia jej ochronę przed warunkami zewnętrznymi takimi jak światło, temperatura i wilgoć oraz pozwala na kontrolowane, powolne uwalnianie do środowiska. Nie posiada zapachu. Produkt cechuje się szybkim efektem bójczym oraz długotrwałą skutecznością wynikającą z efektu zalegania. Ze względu na efekt rezydualny, skuteczność produktu jest zachowana przez conajmniej 14 dni.

 

Przeznaczenie produktu:
Produkt skierowany jest do zwalczania owadów latających i biegających w:
- budynkach inwentarskich,
- budynkach przemysłu spożywczego,
- środkach transportu publicznego,
- domach, magazynach, hotelach, szkołach, szpitalach,
- i innych budynkach użyteczności publicznej


Sposób użycia: nanosić przy zastosowaniu opryskiwaczy. Preparat można stosować na zewnątrz tworząc barierę wokół budynków, wokół okien, na parapetach, gzymsach w miejscach składowania śmieci. Wewnątrz budynków, Draker 10.2 można aplikować przy listwach przypodłogowych, wokół pomieszczenia, w kątach, w zakamarkach i szczelinach. Opryskuje się również miejsca gromadzenia śmieci, miejsca spoczynku i przechodzenia owadów oraz miejsca lądowania owadów latających. Produkt znajduje zastosowanie również w ochronie przed owadami w kuchniach, a w szczególności w zakamarkach wokół pieców kuchennych i lodówek, a także w bagażnikach samochodowych.

 

Opinie

Napisz opinię

DRAKER 10.2 1L owady latające i biegające

DRAKER 10.2 1L owady latające i biegające

Preparat owadobójczy