Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Choć jeszcze do niedawna były rzadkim widokiem w Polsce, obecnie coraz więcej osób decyduje się na ich hodowlę. Alpaki są bowiem wyjątkowymi zwierzętami, które nie bez powodu uwielbiane są zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Ich egzotyczna uroda oraz nieprzeciętny charakter sprawiają, że wzbudzają zainteresowanie oraz sympatię, stąd nie dziwi fakt, że gatunek ten ma tak wielu miłośników. Warto jednak pamiętać, że ze względu na swoje potrzeby, ssaki te wymagają odpowiedniego traktowania, dlatego zanim sprowadzimy pierwszą parę, będziemy musieli zakupić różne produkty i akcesoria dla alpak. Na szczęście wszystko to znajdziesz w naszej ofercie!

Hodowla alpak

Hodowla alpak – wszystko, czego potrzebujesz

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby wszystkich naszych Klientów. Wiemy też, że hodowla alpaki to zajęcie wymagające zaangażowania oraz stosowania odpowiednich produktów i akcesoriów. Prezentowane w tej kategorii pasze, kantary, lizawki solne, sieczka z lucerny, uwiązy, a także specjalne oznakowanie na ogrodzenia doskonale sprawdzą się w swojej roli i zdecydowanie ułatwiają realizację codziennych obowiązków. To asortyment, który charakteryzuje się najlepszą jakością, a konkurencyjne ceny sprawiają, że zakup wybranych produktów oraz akcesoriów to świetna inwestycja dla każdego hodowcy alpak. Co więcej, wiele osób docenia również fakt, że dzięki różnorodności oferty przygotowanej przez Centrum Hurtowe Pasz, można zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne pozycje w jednym miejscu.

Centrum Hurtowe Pasz – akcesoria dla alpak

Hodowla alpak to zajęcie, które mimo tego, że wymaga sporo zaangażowania, daje też mnóstwo satysfakcji. Wyjątkowość tych zwierząt sprawia, że coraz więcej osób interesuje się ich hodowlą, a co za tym idzie, zwiększa się popyt na produkty i akcesoria dedykowane tym właśnie ssakom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów uzupełniliśmy nasz katalog o taki asortyment jak specjalne mieszanki pasz, sieczkę z lucerny, kantary oraz lizawki – serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl