JEŻELI CHCESZ ZAMÓWIĆ MATERIAŁ SIEWNY KONIECZNY JEST WCZEŚNIEJSZY KONTAKT.


tel: 52 569 90 33 lub poprzez "Formularz kontaktowy" poniżej.

Możliwość wysyłki paletą.


Koszty wysyłki ustalane są każdorazowo przy zamówieniu.Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ze względu na swoje przeznaczenie materiały siewne są niezwykle ważne dla rolników lub osób posiadających własne gospodarstwa domowe. Co ważne, wszelkie ziarna powinny być wysokiej jakości. Najważniejsze, aby wiedzieć, skąd pochodzą, a także jaką mają odmianę. Istotne jest również to, aby były wolne od wszelkich zanieczyszczeń, szkodników oraz chorób. Inne warunki, jakie powinny spełniać nasiona, to np. wysoka zdolność kiełkowania, odpowiednia masa, kolor oraz zapach charakterystyczny dla konkretnego gatunku traw lub zboża.

Jakość wyrobu w dużej mierze zależy od warunków pogodowych, jakie panowały podczas zbioru, a także sposobu jego przechowywania. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego – w przystępnych cenach sprzedajemy najwyższej jakości produkty tego typu.

Kwalifikowany materiał siewny – co to takiego?

Rolnicy najczęściej wybierają w sklepach internetowych kwalifikowany materiał siewny. Jego cena jest co prawda wyższa, ale to najlepszy wyrób, w jaki można zainwestować. Gwarantuje on wysoką zdolność kiełkowania, co z kolei przyczynia się do ograniczenia strat przy zasiewie. Dzięki niemu puste miejsca na polu są ograniczone, a to przekłada się na wyższe zyski dla gospodarstwa rolnego.

Jaki materiał siewny dostępny jest w Centrum Hurtowym Pasz?

Wybierając nasz sklep internetowy, zamówisz materiał siewny dowolnego rodzaju, w tym przede wszystkim:

  • różne rodzaje kukurydzy (Pioneer, Syngenta Saatbau, IGP, Boryna i wiele innych),
  • pszenicę ozimą (Fenomen, Hondia, Kariatyda, Ostroga, Belissa, Formacja itd.),
  • nasiona rzepaku (PT303, LG Architect, Gemini, Kepler, itd.),
  • lucernę z trawami,
  • jęczmień wielorzędowy,
  • mieszanki poplonowe (np. pod kukurydzę, zboża, rzepak lub ozima pastewna).

Sprzedajemy wyłącznie materiał siewny wysokiej jakości. Jest on odporny na mrozy oraz choroby i daje efekty w postaci obfitych plonów. To odmiany nadające się do uprawy na terenie całego kraju. Wyróżnia je trwałość, szybki i bezproblemowy wzrost. Ziarna są wyselekcjonowane, wyrównane i jednolitej odmiany. Niektóre wybrane gatunki sprawdzą się nawet na najsłabszych glebach. Nasiona pokryte są najlepszymi do danego gatunku zaprawami. Nasz sklep internetowy dostarcza najlepsze produkty do siania, dlatego zapoznaj się z ofertą i już dziś złóż zamówienie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl