Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

W hurtowni przygotowaliśmy preparaty i urządzenia, które przydadzą się w walce ze szkodnikami. Jeśli interesuje Cię wyłącznie skuteczny środek na muchy w domu, sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz w niej specjalistyczne artykuły do stosowania w pomieszczeniach, na zewnątrz czy na terenie gospodarstwa np. w oborach. Przy ich pomocy wyeliminujesz niepożądanych lokatorów, którzy są utrapieniem dla domowników.

Profesjonalne środki na muchy

AFANISEP 25WP 25G AFANISEP 25WP 25G
Cena: 24,99 zł
szt.
zobacz więcej
AGROMUSCA 20 SP 100G AGROMUSCA 20 SP 100G
Cena: 27,99 zł
szt.
zobacz więcej
CYFLOK-SPRAY NA MUCHY 150g CYFLOK-SPRAY NA MUCHY 150g
Cena: 49,99 zł
szt.
zobacz więcej
Klej na muchy TaonX 500g Klej na muchy TaonX 500g
Cena: 62,50 zł
szt.
zobacz więcej
Lep na muchy ECO 25cm, 10m Lep na muchy ECO 25cm, 10m
Cena: 36,90 zł
szt.
zobacz więcej
MUCHEX MP STRONG 0,5KG MUCHEX MP STRONG 0,5KG
Cena: 109,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
MUCHEX MP STRONG 1KG MUCHEX MP STRONG 1KG
Cena: 169,99 zł
szt.
zobacz więcej
Preparat AC-OKS 1kg Preparat AC-OKS 1kg
Cena: 69,99 zł
szt.
zobacz więcej
Pułapka na muchy FlyCage2 Pułapka na muchy FlyCage2
Cena: 28,90 zł
szt.
zobacz więcej
Sofast na muchy 200g Sofast na muchy 200g
Cena: 56,94 zł
szt.
zobacz więcej
Spray Draker RTU 400 ml Spray Draker RTU 400 ml
Cena: 24,90 zł
szt.
zobacz więcej

Sprzedajemy roztwory, proszki, plastry i wiele innych produktów, które mają konkurencyjne ceny i pochodzą od najlepszych marek m.in.:

  • Vebi Bio,
  • Cyflok,
  • Afanisep,
  • Bros,
  • Aspermet.

Niezależnie, czy zmagasz się z insektami we własnym domu, ogrodzie, czy pomieszczeniach gospodarskich, walka z nimi może się zakończyć pełnym sukcesem. Wystarczy sięgnąć po prezentowane tutaj skuteczne preparaty owadobójcze, powstałe głównie na bazie naturalnych składników, przez co są bezpieczne dla ludzi, psów oraz kotów czy zwierząt zamieszkujących oborę. Środki na muchy na zewnątrz lub do wnętrza działają bezpośrednio na owady, odstraszające je lub uszkadzając ich organizm, w zależności od wybranej opcji. Alternatywnym rozwiązaniem są kleje, lepy i lampy, które także sprzedajemy.

Skuteczny środek na muchy – w domu, na zewnątrz, w oborze

Na potrzeby profesjonalistów polecamy środek na muchy do obory występujący w kilku wersjach w asortymencie naszej hurtowni. Poszczególne preparaty działają także na inne powszechnie występujące owady np. mszyce oraz komary. Do użytku w domu skutecznym rozwiązaniem będą lepy oraz roztwory w formie sprayu z wygodnym rozpylaczem, które należy rozprowadzić w miejscach często odwiedzanych przez szkodniki. Niektóre produkty mają uniwersalne zastosowanie na zewnątrz oraz wewnątrz – informacje na ten temat znajdują się w ich opisie oraz ulotce!

Zapraszamy do zakupu skutecznego środka na muchy do domu lub na zewnątrz. Dzięki sprzedawanym tutaj akcesoriom oraz preparatom wyeliminujesz szkodniki z pomieszczeń mieszkalnych, ogrodu lub obory. Wyprodukowane na bazie naturalnych składników roztwory i granulaty pozwalają się pozbyć problemu w sposób neutralny dla Twojej rodziny. W ofercie mamy również insektycydy przeznaczone do zwalczania wielu innych gatunków owadów – sprawdź koniecznie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium