Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

 

Sprawdź asortyment preparatów, jakie zebraliśmy w naszej hurtowni internetowej! Znajdziesz w nim wyselekcjonowane herbicydy, które będą nieocenionym wsparciem w walce z niechcianą roślinnością. Oferujemy środki chwastobójcze od sprawdzonych producentów, przeznaczone do pielęgnacji upraw sadowniczych, warzywnych czy innych. Możesz wykorzystać je do zwalczania popularnych oraz mniej powszechnych chwastów, z korzyścią dla wydajności oraz jakości Twojej hodowli. Zapraszamy!

Środki chwastobójcze

Herbicydy w zwalczaniu chwastów

Niezależnie od rozmiaru Twojej uprawy musisz chronić ją przed działaniem niepożądanych roślin, które pozbawiają sadzonki pokarmu i mają negatywny wpływ na jakość i rozmiar plonów. Z pomocą przychodzą specjalistyczne środki do zwalczania chwastów, które występują w kilku wersjach w naszym sklepie internetowym. Masz do dyspozycji między innymi niezwykle skuteczne herbicydy selektywne, które działają układowo na roślinność, jakiej chcesz się pozbyć ze swojego trawnika czy grządki warzywnej.

Chociaż coraz więcej chwastów jest obecnie popularnymi składnikami zdrowej kuchni, to nadal warto pozbywać się ich z przydomowych i profesjonalnych upraw. Wymagają one bowiem do wzrostu odpowiedniej podaży składników odżywczych, wody oraz promieni słonecznych, rywalizując o te zasoby z posadzonymi roślinami. Inwestując w herbicydy z naszej oferty, możesz zwalczać niechcianych lokatorów w swoim ogrodzie jeszcze skuteczniej! Środki sprzedajemy w formie gotowego roztworu lub proszku do przygotowania cieczy użytkowej.

Najlepsze środki do zwalczania chwastów

W ofercie mamy środki chwastobójcze marki Agropak, Substral oraz Ziemowit, które należy stosować zgodnie z wytycznymi producenta. Potrzebne informacje znajdziesz na opakowaniu i ulotce preparatu do zwalczania szkodników. W przypadku herbicydów w formie granulowanej musisz przygotować ciecz użytkową w zbiorniku opryskiwacza mechanicznego lub automatycznego, ściśle przestrzegając zalecanych proporcji. Oferujemy produkty przeznaczone do eliminacji chwastów wieloletnich oraz rocznych.

W sklepie możesz zamówić środki ochrony roślin uprawnych, przeznaczone do zwalczania m.in. mniszka, koniczyny, skrzypu czy pokrzywy. Herbicydy są skuteczne w działaniu i jednocześnie bezpieczne dla Twoich hodowli, pod warunkiem że będziesz przestrzegać ich dawkowania. Preparaty oferujemy również w niewielkich opakowaniach, idealnych na potrzeby ogrodu warzywnego lub domowych gatunków doniczkowych. Jeśli nie jesteś pewien, jaki produkt chwastobójczy wybrać, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, a z pewnością doradzimy Ci rozwiązanie idealnie dopasowane do Twojej hodowli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium