Czasami inwestycja w materiały siewne najwyższej jakości to za mało, aby ustrzec się przed chorobami plonów. Żeby zapobiec rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów chorobotwórczych, warto kupić odpowiednie środki grzybobójcze. To ważne, aby kupować wyłącznie wyroby od renomowanych producentów, którzy zapewniają o tym, że ich preparaty są w pełni bezpieczne dla organizmów zielonych, ludzi oraz zwierząt.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz najlepsze na rynku fungicydy na zboża. Wyróżnia je przede wszystkim wysoka skuteczność i szerokie spektrum działania oraz atrakcyjna cena. Mogą być stosowane interwencyjnie lub w ramach profilaktyki. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy dla siebie produkt!

Co warto wiedzieć o fungicydach?

Większość współczesnych środków grzybobójczych dzieli się na dwa rodzaje: systemiczne oraz kontaktowe. Te pierwsze zwalczają powstałe ogniska, poczynając od wnętrza roślin, drugie tworzą zaś barierę ochronną zapobiegającą rozwojowi szkodliwych grzybów. Wiele z fungicydów, zwłaszcza tych dostępnych w naszym sklepie, jest naturalnego pochodzenia. Wykonywanie nimi oprysków jest bardzo bezpieczne.

Jakie choroby grzybowe można wyróżnić i jakich roślin najczęściej dotykają?

Istnieją różne rodzaje chorób grzybowych roślin, a do najczęściej występujących można zaliczyć:

  • rynchosporiozę – atakuje zwłaszcza żyto i jęczmień,
  • rdzę brunatną – również występuje w przypadku wyżej wymienionych zbóż oraz pszenicy,
  • mączniaka prawdziwego.

Najczęściej środki grzybobójcze stosowane są, w okresie występowania obfitych opadów. Nadmiar wilgoci osłabia organizmy zielone, ułatwiając rozwój grzybom. W proponowane przez nas fungicydy, powinni zainwestować wszyscy rolnicy, którzy chcą, aby ich plony były zdrowe i obfite.

Dlaczego warto kupić fungicydy w naszym sklepie internetowym?

Dostępne w Centrum Hurtowym Pasz środki grzybobójcze to wyspecjalizowane, uniwersalne preparaty działające na różne rodzaje grzybów (a zwłaszcza na mącznika prawdziwego). Dzięki nim rośliny wzrastają w lepszej kondycji. Fungicydy to także sposób na ograniczenie pojawiania się szkodliwych bakterii w przypadku przyszłych zbiorów. Sprzedajemy produkty w formie proszków, jak i płynów. Niektóre z nich mają działanie natychmiastowe, inne stosuje się przez kilka dni.

Zawsze zapewniamy wysoką jakość wyrobów i przystępne ceny. Służymy również pomocą przy wyborze odpowiednich środków grzybobójczych, dlatego gorąco zachęcamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl