Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Oferujemy różnorodne preparaty do zwalczania insektów, które przydadzą się nie tylko do upraw! W sklepie masz do dyspozycji insektycydy przeznaczone do eliminacji komarów, rybików oraz innych szkodników, które bytują w Twoim domu. Jesteśmy hurtownią internetową specjalizującą się w sprzedaży produktów o udowodnionym, skutecznym działaniu, które zamówisz w dobrej cenie i z dostawą na terenie całego kraju. Środki owadobójcze to sprawdzone rozwiązanie do hodowli warzywnych, owocowych i kwiatowych. Warto je wypróbować.

Środki owadobójcze

Insektycydy do eliminacji owadów w uprawach

Bytowanie szkodników na grządkach z warzywami czy w sadach jest prawdziwym utrapieniem dla profesjonalnych oraz hobbystycznych hodowców. Na szczęście obecnie masz do wyboru rozmaite środki owadobójcze, które sprzedaje nasz sklep internetowy. Stanowią one ogromne wsparcie w zwalczaniu różnego rodzaju insektów, które zagrażają uprawom, wpływając negatywnie na ich jakość oraz rozmiar. Oferujemy insektycydy pochodzenia naturalnego, przeznaczone do eliminacji roztoczy oraz owadów np. mszycy, mącznika szklarniowego czy przędziorka.

Na szczególną uwagę zasługują środki owadobójcze w formie proszku, na którego bazie samodzielnie przygotujesz ciecz użytkową o stężeniu dostosowanym do rodzaju uprawy. Oferujemy insektycydy do rozpylania na hodowanych roślinach, które tworzą na nich warstwę szkodliwą wyłącznie dla owadów oraz roztoczy. Alternatywnym rozwiązaniem są preparaty w formie sprayu z gotowym roztworem, którym należy spryskiwać kwiaty, warzywa czy owoce.

Środki owadobójcze w domu

Różnego rodzaju insekty są utrapieniem nie tylko dla hodowców roślin, ale także dla domowników. Masz do wyboru różnorodne preparaty przeznaczone do zwalczania niechcianych lokatorów bytujących w kanalizacji czy po prostu latających po Twoim mieszkaniu. Niezależnie czy zależy Ci na eliminacji komarów, rybików czy os, w naszym sklepie online znajdziesz odpowiedni środek owadobójczy na swoje potrzeby. Oferujemy insektycydy w sprayu, w formie plastrów i innych produktów, dzięki którym pozbędziesz się problemu szybko i skutecznie.

W sklepie sprzedajemy insektycydy od sprawdzonych producentów m.in. Zielony Dom, ABC, Arox czy Agropak. Na opakowaniu lub ulotce każdego preparatu znajdziesz szczegółowe instrukcje dotyczące jego dawkowania lub sposobu przygotowania emulsji do oprysków. Dzięki prezentowanym tutaj środkom owadobójczym możesz wyeliminować kleszcze, komary czy rybiki pojawiające się sezonowo lub stale bytujące w pomieszczeniach. Mamy też wiele skutecznych propozycji dla profesjonalistów szukających produktów do ochrony roślin uprawnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl