Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Na tej stronie sprzedajemy profesjonalne artykuły potrzebne do karmienia i pielęgnowania świń. W ciągłej sprzedaży dostępne są produkty żywnościowe, witaminy i suplementy diety. Nowoczesna hodowla trzody chlewnej wymaga także korzystania ze środków do dezynfekcji pomieszczeń inwentarskich, preparatów zwalczających choroby oraz akcesoriów do identyfikacji zwierząt. Oferowany asortyment pochodzi o zaufanych dostawców i renomowanych producentów. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów, atrakcyjne ceny, fachową pomoc i doradztwo.

Hodowla trzody

BONNI M FORTE 10KG BONNI M FORTE 10KG
Cena: 60,21 zł
szt.
zobacz więcej
EKOCID 4KG EKOCID 4KG
Cena: 47,52 zł
szt.
zobacz więcej
EM Bokashi Probiotyk 10kg EM Bokashi Probiotyk 10kg
Cena: 106,60 zł
szt.
zobacz więcej
EM Probiotyk 10l EM Probiotyk 10l
Cena: 123,94 zł
szt.
zobacz więcej
EM Probiotyk 1l EM Probiotyk 1l
Cena: 28,87 zł
szt.
zobacz więcej
EM PROBIOTYK 5L EM PROBIOTYK 5L
Cena: 79,99 zł
szt.
zobacz więcej
KWAS ROLNICZY (jasny) 2kg KWAS ROLNICZY (jasny) 2kg
Cena: 12,99 zł
szt.
zobacz więcej

Pełnowartościowe pasze i dodatki żywnościowe do hodowli trzody chlewnej

W ofercie są pasze i mieszanki przeznaczone do hodowli prosiąt, warchlaków, loch, macior, tuczników. Poszczególne produkty zawierają wszystkie potrzebne składniki pokarmowe. W katalogu są także preparaty mineralno-witaminowe i probiotyki. To żywieniowe akcesoria dla trzody chlewnej, które:

  • podnoszą kondycję zwierząt,
  • wspomagają prawidłowy rozwój,
  • wzmacniają system odpornościowy,
  • zmniejszają poziom stresu i skutki utraty apetytu,
  • zapobiegają zaburzeniom działania układu pokarmowego,
  • ograniczają ryzyko zachorowań.

Większość proponowanych pełnowartościowych pasz i dodatków ma wszechstronne przeznaczenie. Można je stosować zarówno w hodowli świń, jak i drobiu oraz bydła mięsnego, opasowego, mlecznego.

Akcesoria do pielęgnacji, higieny i znakowania trzody chlewnej

Zgodnie z obowiązującymi krajowymi i unijnymi przepisami trzoda chlewna podlega obowiązkowi rejestrowania. W tym celu wszystkie zwierzęta muszą być odpowiednio oznakowane. Do identyfikacji inwentarza proponujemy szybkoschnące spraye. Te akcesoria dostępne są w różnych kolorach.

Do zwalczania pasożytów, grzybów, wirusów i bakterii w budynkach inwentarskich polecamy specjalistyczne preparaty do dezynfekcji. W sprzedaży mamy także środki wspomagające gojenie ran i uszkodzeń skóry powstałych w wyniku odparzeń i skaleczeń. Cążki i kleszcze ze stali nierdzewnej do przycinania ząbków u prosiąt to kolejne przydatne akcesoria do hodowli trzody chlewnej, które kupisz w internetowej hurtowni rolniczej market.chp-pasze.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium