Jednymi z najpopularniejszych roślin sianych na polach w Polsce od wielu lat są zboża ozime. Jak sama nazwa wskazuje, są siane, na krótko przed nadejściem zimy. Dobrze radzą sobie podczas opadów śniegu, czerpiąc z niego niezbędną do rozwoju wodę. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości materiał siewny, taki jak pszenżyto ozime, pszenica, żyto, jęczmień. Zapoznaj się z ofertą Centrum Hurtowego Pasz i już dziś złóż zamówienie!

ABY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE KONIECZNY JEST WCZEŚNIEJSZY KONTAKT.

661-326-778

607-436-449

607-543-318

607-829-886

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Co musisz wiedzieć o zbożach ozimych?

Jedną z najistotniejszych informacji, jaką powinieneś posiadać, zanim w ogóle pomyślisz o zasiewie zboża ozimego, jest przede wszystkim to, że pewne gatunki można wysiewać tylko w konkretnych rejonach Polski. W przeciwnym razie plony mogą być bardzo słabe albo w ogóle nie dojść do skutku. Niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie gleby oraz konkretny jej rodzaj. Materiał siewny związany m.in. z pszenicą, żytem, jęczmieniem czy pszenżytem trzeba także dokładnie zabezpieczyć przed chorobami i grzybami – służą ku temu specjalne preparaty(zaprawy), które również znajdziesz u nas.

Dlaczego warto zainwestować w nasze materiały siewne?

Oferowany przez nas materiał siewny w postaci pszenicy, żyta, jęczmienia i pszenżyta pochodzi od sprawdzonych dostawców. Charakteryzuje go wysoki plon, odporność na wiele chorób, szybkie kiełkowanie oraz zimotrwałość. Zakup nasze zboża ozime – to inwestycja w rozwój Twojego gospodarstwa!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl