Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Formy płatności

Obsługa płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami jest Blue Media S.A.:

 

Gotówka/karta za pobraniem

W tym wypadku gotówkę odbiera kurier dostarczający towar. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł

W przypadku kurierów DPD i InPost jest również możliwość płatności kartą płatniczą przy pomocy mobilnego terminala.

Płatność powyżej 10 000 zł musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, bądź inną formę płatności np Bluemedia, a częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony (na życzenie Zamawiającego) na dwie osobne przesyłki i wysłany dwa razy, w odstępie jednego dnia. Kwota pobrania zostaje podzielona proporcjonalnie do zawartości paczek.

 

BLIK

BLIK to szybka i bezpieczna płatność mobilna. Aby opłacić zamówienie za jej pośrednictwem, należy skorzystać z 6-cyfrowego, jednorazowego kodu, wygenerowanego w aplikacji bankowości mobilnej, z której korzystasz. 

Dodatkowo, jako Klient potwierdzisz każdą transakcję w aplikacji, widząc kwotę i nazwę punktu akceptacji. Z płatności za pośrednictwem BLIK możesz skorzystać, będąc użytkownikiem smartfona i posiadaczem konta w banku, który obsługuje ten standard płatności. 

Limit dla jednorazowej płatności Blikiem maksymalnie 6 000 zł.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium