Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Jak uzupełnić azot? Nowa alternatywa nawożenia. 0
Jak uzupełnić azot? Nowa alternatywa nawożenia.

Azot jest najważniejszym czynnikiem plonotwórczym zależnym od potrzeb pokarmowych danej rośliny uprawnej. Dotychczas główną rolę pełniły nawozy mineralne, z upływem czasu powstały nowe rozwiązania, które pozwalają ograniczyć wysiew nawozów mineralnych nie zmniejszając przy tym plonu.

W naszej ofercie znajdziecie:

 

 Utrisha™ N

Utrisha™ N to nowatorski produkt wspierający odżywianie roślin, zawierający unikatowe bakterie Methylobacteriumsymbioticum, które w odróżnieniu od bakterii brodawkowych, osiedlają się w części nadziemnej roślin dostarczając im azot z powietrza.

W ten sposób „dbają” o rośliny, na których bytują, aby była ona jak najbardziej produktywna, intensyfikują ich wzrost i rozwój przez cały cykl wegetacji, niezależnie od ilości azotu dostępnego w glebie.

 

NITROSPEED

Jest to dolistny nawóz azotowy z magnezem i mikroelementami odpowiedzialnymi za przemiany azotu w roślinie. Nawóz jest szczególnie polecany do stosowania w okresach zwiększonego zapotrzebowania na azot oraz wtedy kiedy aplikacja doglebowa może nie przynieść oczekiwanych rezultatów np. susza.

Składniki dodatkowe nawozu poprawiają efektywność ekonomiczną stosowania nawożenia azotowego i zmniejszają straty tego bardzo ważnego składnika.

 

PhyleN

PhyleN to płynny, organiczno-mineralny nawóz z azotem o spowolnionym uwalnianiu, wzbogacony w glicynę-betainę, siarkę i magnez. PhyleN doskonale odpowiada na potrzebę “nawóz azotowy w dobrej cenie”, a przy tym jest w formie płynnej, czyli jego skuteczność nie jest uzależniona od pogody.

Głównymi zaletami produktu jest to że działa on odżywczo i antystresowo na rośliny , dzięki czemu odżywia je nawet do 45 dni zapewniając optymalny stan odżywienia. Stosowanie Phylen nie powoduje poparzeń liści, nawet w wysokich dawkach. 

 

 

 

Utrisha™ N NITROSPEED PhyleN

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium