KUNSHI 625 WG - środek grzybobójczy 1kg

2cdf17b75c832b72f661cc7759a5d071.jpg
  • nowość
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 210,00 zł 210.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Kunshi 625 WG 1KG Belchim jest środkiem grzybobójczym w postaci granul do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym i wgłębnym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie ziemniaka przed zarazą ziemniaka. Zabezpiecza też bulwy przed infekcją powodowaną przez sprawcę zarazy. Środek do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.

Sporządzanie cieczy użytkowej:


Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Odmierzoną ilość środka wsypać do zbiornika opryskiwacza napełnionego w 50% wodą (z włączonym mieszadłem). Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową, następnie uzupełnić wodą do potrzebnej ilości. Po wlaniu środka do zbiornika opryskiwacza nie wyposażonego w mieszadło hydrauliczne, ciecz w zbiorniku mechanicznie wymieszać.

Ziemniak
zaraza ziemniaka


Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,5 kg/ha.
Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,4 - 0,5 kg/ha.


Termin stosowania:
Opryskiwanie rozpocząć z chwilą sygnalizacji zagrożenia wystąpienia zarazy ziemniaka lub:
− na odmianach wczesnych w okresie zwierania się roślin w międzyrzędziach,
− na odmianach późnych z chwilą wystąpienia pierwszych objawów choroby w danym rejonie na odmianach wczesnych.


W okresie bardzo dużej presji zarazy i szybkiego wzrostu roślin oraz warunkach pogodowych sprzyjających rozwojowi choroby zaleca się wykonywanie zabiegów w odstępach co 7 dni. W przypadku dużej presji choroby i warunkach pogodowych sprzyjających rozwojowi choroby zabiegi należy wykonywać co 7-10 dni. W przypadku niższej presji choroby zabiegi należy wykonywać co 10-14 dni.
Środek stosować przemiennie ze środkami zawierającymi substancje czynne o innym mechanizmie działania.
Zalecana ilość wody: 200-500 l/ha


Większą ilość wody stosować na plantacjach o bujnej naci.
Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 8. 

 

Etykieta produktu

 

Środki ochrony roślin przeznaczone dla użytkowników profesjonalnych mogą być zbywane osobom pełnoletnim, które ukończyły odpowiednie szkolenie określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin.
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie”

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium